Wybrany wątek opinii

Błąd? Poświęcony Bolesławowi Nieczuja-... a nie Nieczujowi. Tak mnie kiedyś uczyli.
:( (2025.08.31)
@:( - Masz rację... ale " Bolka" zostawcie w spokoju. Znałem Go bardzo dobrze. To był normalny facet - żołnierz AK. Jak wrócił z więzienia na Montelupich w Krakowie, gdzie dostał "czapę", w Elblągu miał trudne życie i " płacił" za durne rządy w przeszłości, dla których Polak - człowiek to tylko kandydat na nieboszczyka. @Chrzest.
(2025.08.31)
Powrót do komentarzy