UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@:( - Masz rację... ale " Bolka" zostawcie w spokoju. Znałem Go bardzo dobrze. To był normalny facet - żołnierz AK. Jak wrócił z więzienia na Montelupich w Krakowie, gdzie dostał "czapę", w Elblągu miał trudne życie i " płacił" za durne rządy w przeszłości, dla których Polak - człowiek to tylko kandydat na nieboszczyka. @Chrzest.