Wybrany wątek opinii
Trzeba wydłużyć swieto chleba na 10 dni wtedy na pewno pogoda się trafi-:)
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
I to jest słuszna koncepcja. Zawsze można zorganizować dzień lub weekend ciepłych wełnianych skarpet i z całą cepelią wełniarską wystawić stragany z całym asortymentem odzieżowym tak w październiku gdzie już zupełnie nic się nie dzieje pomiędzy wakacjami a Jarmarkiem Świątecznym.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Ale pamiętaj, ze od koncepcji jestem tutaj ja-:))) dokladnie proponuję jarmark caloroczny
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
I ta koncepcja całorocznego jarmarku jest słuszna i to jest HIT !!! Tylko mieszkańcy starego miasta zaraz się zagotują że te imprezy to dla nich jest droga przez mękę. Tu nie ma dobrych rozwiązań. W sumie ja jestem na TAK!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3