UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I ta koncepcja całorocznego jarmarku jest słuszna i to jest HIT !!! Tylko mieszkańcy starego miasta zaraz się zagotują że te imprezy to dla nich jest droga przez mękę. Tu nie ma dobrych rozwiązań. W sumie ja jestem na TAK!