Wybrany wątek opinii

Nie ma ciepłej zupy?
(2025.08.24)
A może jeszcze setkę za darmo, też rozgrzewa :⁠-⁠) Widok mieszkańców i tych co im mycie się jest obce w kolejce za zupą bywało odrażające ! To kiepska reklama.....
xis (2025.08.24)
@xis - Przestań narzekać. Sam to robisz i jak widać komentarze znikają.
(2025.08.24)
Spoko jestem kucharzem i sam sobie gotuje.
xis (2025.08.24)
Powrót do komentarzy