Wybrany wątek opinii
Nie ma ciepłej zupy?
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
A może jeszcze setkę za darmo, też rozgrzewa :-)
Widok mieszkańców i tych co im mycie się jest obce w kolejce za zupą bywało odrażające ! To kiepska reklama.....
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@xis - Przestań narzekać. Sam to robisz i jak widać komentarze znikają.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Spoko jestem kucharzem i sam sobie gotuje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2