UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może jeszcze setkę za darmo, też rozgrzewa :-) Widok mieszkańców i tych co im mycie się jest obce w kolejce za zupą bywało odrażające ! To kiepska reklama.....
xis
A może jeszcze setkę za darmo, też rozgrzewa :-) Widok mieszkańców i tych co im mycie się jest obce w kolejce za zupą bywało odrażające ! To kiepska reklama.....
xis