UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może jeszcze setkę za darmo, też rozgrzewa :⁠-⁠) Widok mieszkańców i tych co im mycie się jest obce w kolejce za zupą bywało odrażające ! To kiepska reklama.....

xis

Anuluj