Wybrany wątek opinii
Dawno temu w niemieckim Elbingu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
Te porządne niemieckie tramwaje / Elbing miał tramwaje zaraz po Berlinie ! / jeździły jeszcze kilkanaście lat.
@Born w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0