Wybrany wątek opinii

Dawno temu w niemieckim Elbingu.
(2025.08.23)
Te porządne niemieckie tramwaje / Elbing miał tramwaje zaraz po Berlinie ! / jeździły jeszcze kilkanaście lat. @Born w Elblągu.
(2025.08.23)
Powrót do komentarzy