UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te porządne niemieckie tramwaje / Elbing miał tramwaje zaraz po Berlinie ! / jeździły jeszcze kilkanaście lat. @Born w Elblągu.


Anuluj