UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te porządne niemieckie tramwaje / Elbing miał tramwaje zaraz po Berlinie ! / jeździły jeszcze kilkanaście lat. @Born w Elblągu.
Te porządne niemieckie tramwaje / Elbing miał tramwaje zaraz po Berlinie ! / jeździły jeszcze kilkanaście lat. @Born w Elblągu.