Wybrany wątek opinii

W gratisie powinni warte postawic przy wieży, dwoch posterunkowych, tak bedzie jak z gesia, zniszczona zapomniana.
Mentalnosc elblaska (2025.08.19)
@Mentalnosc elblaska - Nie jest zniszczona i zapomniana tylko dzika, zarośnięta i niedostępna. Taka ma właśnie być gęsia góra.
(2025.08.19)
Powrót do komentarzy