Wybrany wątek opinii
W gratisie powinni warte postawic przy wieży, dwoch posterunkowych, tak bedzie jak z gesia, zniszczona zapomniana.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Mentalnosc elblaska - Nie jest zniszczona i zapomniana tylko dzika, zarośnięta i niedostępna. Taka ma właśnie być gęsia góra.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6