UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W gratisie powinni warte postawic przy wieży, dwoch posterunkowych, tak bedzie jak z gesia, zniszczona zapomniana.
Mentalnosc elblaska
W gratisie powinni warte postawic przy wieży, dwoch posterunkowych, tak bedzie jak z gesia, zniszczona zapomniana.
Mentalnosc elblaska