Wybrany wątek opinii

Kolejne ponad pół miliona w błoto. Jak tam tężnia? Nikt o nie nie rozmawia i nikt z niej nie korzysta. Tylko kasy żal.
(2025.08.19)
Ja zrobię za 250tyś.
Poseł M (2025.08.19)
Zal że w Elblągu mieszka taki ktoś co mu nic nie pasuje, czy ci nie żal?
okkj (2025.08.19)
Powrót do komentarzy