Wybrany wątek opinii
Kolejne ponad pół miliona w błoto. Jak tam tężnia? Nikt o nie nie rozmawia i nikt z niej nie korzysta. Tylko kasy żal.
Do moderacji
Odpowiedz
27
5
Ja zrobię za 250tyś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Zal że w Elblągu mieszka taki ktoś co mu nic nie pasuje, czy ci nie żal?
Do moderacji
Odpowiedz
1
4