UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejne ponad pół miliona w błoto. Jak tam tężnia? Nikt o nie nie rozmawia i nikt z niej nie korzysta. Tylko kasy żal.
Kolejne ponad pół miliona w błoto. Jak tam tężnia? Nikt o nie nie rozmawia i nikt z niej nie korzysta. Tylko kasy żal.