UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejne ponad pół miliona w błoto. Jak tam tężnia? Nikt o nie nie rozmawia i nikt z niej nie korzysta. Tylko kasy żal.


Anuluj