Wybrany wątek opinii
Pomysł mega, ale bez odpowiedniego monitoringu to ona spłonie w chwilę lub zostanie tak zdewastowana, ze nie będzie się nadawać do użytku.
Do moderacji
Odpowiedz
60
1
@tajnny - I tu się zgodzę. Będzie tak, jak na Gęsiej Górze. Tyle kasy poszło w...
Do moderacji
Odpowiedz
29
0