Wybrany wątek opinii

Pomysł mega, ale bez odpowiedniego monitoringu to ona spłonie w chwilę lub zostanie tak zdewastowana, ze nie będzie się nadawać do użytku.
tajnny (2025.08.19)
@tajnny - I tu się zgodzę. Będzie tak, jak na Gęsiej Górze. Tyle kasy poszło w...
Oebdueb (2025.08.19)
Powrót do komentarzy