UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł mega, ale bez odpowiedniego monitoringu to ona spłonie w chwilę lub zostanie tak zdewastowana, ze nie będzie się nadawać do użytku.

tajnny

Anuluj