Wybrany wątek opinii

Ale Elbląg to województwo warmińsko-mazurskie, a nie pomorskie
(2025.08.14)
Kto to wymyślił?Ani my Warmia, ani Mazury. Zawsze utożsamialiśmy się z Pomorzem. Olsztyn wciągnął nas, żeby nas wydoić, warmińsko mazurskie raczej biedne
alrena (2025.08.16)
@alrena - Olsztyn zjadł Elbląg i jesteśmy biedni przez nich a raczej przez prawicę i jej durnny i denny podział administracyjny. Zdegradowano nas do wioski.
(2025.08.16)
To nie prawica zrobiła ten podział, tylko lewactwo z Unii Wolności wespół z Akcją Wyborczą Solidarność.
Truso (2025.08.20)
Powrót do komentarzy