Wybrany wątek opinii
Ale Elbląg to województwo warmińsko-mazurskie, a nie pomorskie
Do moderacji
Odpowiedz
5
25
Kto to wymyślił?Ani my Warmia, ani Mazury. Zawsze utożsamialiśmy się z Pomorzem. Olsztyn wciągnął nas, żeby nas wydoić, warmińsko mazurskie raczej biedne
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@alrena - Olsztyn zjadł Elbląg i jesteśmy biedni przez nich a raczej przez prawicę i jej durnny i denny podział administracyjny. Zdegradowano nas do wioski.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
To nie prawica zrobiła ten podział, tylko lewactwo z Unii Wolności wespół z Akcją Wyborczą Solidarność.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0