UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@alrena - Olsztyn zjadł Elbląg i jesteśmy biedni przez nich a raczej przez prawicę i jej durnny i denny podział administracyjny. Zdegradowano nas do wioski.
@alrena - Olsztyn zjadł Elbląg i jesteśmy biedni przez nich a raczej przez prawicę i jej durnny i denny podział administracyjny. Zdegradowano nas do wioski.