UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@alrena - Olsztyn zjadł Elbląg i jesteśmy biedni przez nich a raczej przez prawicę i jej durnny i denny podział administracyjny. Zdegradowano nas do wioski.


Anuluj