Wybrany wątek opinii

|Zaplanowane są premiery, inwestycje i modernizacje, więc muszę jak najszybciej się wdrożyć, - Przecież przed rokiem zakończyły się bardzo duże inwestycje i modernizacje zrealizowane przez poprzedniego dyrektora P Siedlara. Nie rozumiem o co chodzi nowemu dyrektorowi, czyżby o tym nie wiedział. Czy ktoś tu czasem nie robi elblążan w bambuko ?
(2025.08.11)
Jest 3 etap rozbudowy od ul. Karowej, największy
(2025.08.11)
Powrót do komentarzy