UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
|Zaplanowane są premiery, inwestycje i modernizacje, więc muszę jak najszybciej się wdrożyć, - Przecież przed rokiem zakończyły się bardzo duże inwestycje i modernizacje zrealizowane przez poprzedniego dyrektora P Siedlara. Nie rozumiem o co chodzi nowemu dyrektorowi, czyżby o tym nie wiedział. Czy ktoś tu czasem nie robi elblążan w bambuko ?