Wybrany wątek opinii

Wracając z urlopu na południu Polski swoim samochodem obrałem sobie trasę z dala od ruchliwych dróg. Ot, tak, aby obejrzeć sobie nasz kraj na prowincjach. Wielokrotnie byłem mile zaskoczony porządkiem w małych miejscowościach. Miasteczka zadbane, czyste, wykoszona trawa. Wjeżdżając do Elbląga od strony Malborka szok! Co za syf! Chodniki zarośnięte. Trawa włazi na jezdnię. W mieście nie lepiej. Na trawnikach chwasty, trawa już się kładzie, taka wysoka. Żywopłoty nie przycięte. Gdzie jest gospodarz tego miasta? Co robi ZZM? Wstyd! Za takie rządzenie to bym skrócił kadencję!
pelikan (2025.08.11)
@pelikan - Zgadza się. Elbląg wygląda na bardzo zaniedbane miasto. Parki są bardzo zarośnięte.
kierowca z bombowca (2025.08.12)
Powrót do komentarzy