UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pelikan - Zgadza się. Elbląg wygląda na bardzo zaniedbane miasto. Parki są bardzo zarośnięte.
kierowca z bombowca
@pelikan - Zgadza się. Elbląg wygląda na bardzo zaniedbane miasto. Parki są bardzo zarośnięte.
kierowca z bombowca