Wybrany wątek opinii

Kadencje mijają, Elbląg dalej zalewa a winnych nie ma. Tyle w temacie.
(2025.08.11)
Zalewanie Elbląga odbywa się cyklicznie I tu regularnie natura tego pilnuje, Kadencje natomiast są pilnowane przez naturalnych wyborców I choćby niewiadomo ile razy Elbląg zalało, to ci wyborcy I tak wybiorą wciąż tych samych nieudzczników. Czy natura ma coś z tym wspólnego? Tak, bo jest w zmowie z wyborcami I z przeznaczeniem, z którym podobno nie wygrasz
No tak. (2025.08.11)
Powrót do komentarzy