UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zalewanie Elbląga odbywa się cyklicznie I tu regularnie natura tego pilnuje, Kadencje natomiast są pilnowane przez naturalnych wyborców I choćby niewiadomo ile razy Elbląg zalało, to ci wyborcy I tak wybiorą wciąż tych samych nieudzczników. Czy natura ma coś z tym wspólnego? Tak, bo jest w zmowie z wyborcami I z przeznaczeniem, z którym podobno nie wygrasz
No tak.