Wybrany wątek opinii

Za dlugo, każda wladza trwająca zbyt dlugo tworzy patologię władzy! Ale glos zawsze należy do wyborców!
(2025.08.11)
Oczywiście nie prawo, które czasem jest chore, bo ustanawuają je chorzy ludzie, to decyzja dla wyborców, to oni najlepiej wiedzą czy wój, burmistrz, czy prezydent dobrze im służy!!.. nie gesty, obiecanki.. a prawdziwa praca I pokorna słužba na rzecz tych, którzy mu zaufali
Wyborca.. (2025.08.17)
Powrót do komentarzy