UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście nie prawo, które czasem jest chore, bo ustanawuają je chorzy ludzie, to decyzja dla wyborców, to oni najlepiej wiedzą czy wój, burmistrz, czy prezydent dobrze im służy!!.. nie gesty, obiecanki.. a prawdziwa praca I pokorna słužba na rzecz tych, którzy mu zaufali
Wyborca..