Wybrany wątek opinii
Nie płaczce, nie płaczcie - będzie sypialnia dle Gdańska, mieszkania dużo tańsze a I do pracy blisko dwadzieścia parę minut I my tych zakładó tu już nie potrzebujemy. Mytych niech robi swoje I buduje - przestawić się na produkcję łóżek, poduszek, poŝcieli' co drug I e mieszkanie zamieniĉ na hotel, jakieŝ masaże I interes się zacznie kręcić
Do moderacji
Odpowiedz
4
23
Chciałbym wierzyć, że to tylko sarkazm z twojej strony...
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Tak tak 20 parę minut dojazd, komu te bajki opowiadasz...10min na wyjazd z miasta, kolejne 30min dojazd na przedmieście Gd a potem w zależności gdzie robota, możesz i kolejne 30-40 min w korku stać w Gdańsku.
Do moderacji
Odpowiedz
27
2
Jego nie stać na sarkazm, nie potrafi napisać wyrazu bez błędu, zdania z sensem. On będzie interesy kręcił.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Ma być przedłużenie kolejki przez Nowy Dwór do Ega Żadne auto!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2