UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie płaczce, nie płaczcie - będzie sypialnia dle Gdańska, mieszkania dużo tańsze a I do pracy blisko dwadzieścia parę minut I my tych zakładó tu już nie potrzebujemy. Mytych niech robi swoje I buduje - przestawić się na produkcję łóżek, poduszek, poŝcieli' co drug I e mieszkanie zamieniĉ na hotel, jakieŝ masaże I interes się zacznie kręcić