Wybrany wątek opinii

Wielorzecze- nikt juž teraz nie zaprzecze, że bez kasy nie ma słowa, a z miłością co się stanie? kiedy nawet piękna mowa, czy to miłoŝć ?, - czy kochanie. Kto wypowie je bez kasy, kiedy przyszły takie czasy, jak uwierzyć wciąž w jej trwanie, dziś na tacy masz kochanie, na ulicy w domu, lesie, na parkingu w samochodzie, bo co zrobić gdy tak chce się - już nie mówiąc nic o lodzie
Bez kagańca. (2025.08.06)
@Bez kagańca. - Ty świntuszku, ale podoba mi się Twój tok myślenia... Eliza, bardziej.. liza niż E
..Liza (2025.08.06)
Powrót do komentarzy