UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bez kagańca. - Ty świntuszku, ale podoba mi się Twój tok myślenia... Eliza, bardziej.. liza niż E
..Liza
@Bez kagańca. - Ty świntuszku, ale podoba mi się Twój tok myślenia... Eliza, bardziej.. liza niż E
..Liza