Wybrany wątek opinii

Ja za prąd 70 kw na miesiąc za maj zaplacilem 80 zl za czerwiec 92 a za lipiec 104 zl a podobno podwyżki niema
(2025.08.03)
Nie ma podwyżki prądu - oszuście
(2025.08.03)
Powrót do komentarzy