Wybrany wątek opinii
Ja za prąd 70 kw na miesiąc za maj zaplacilem 80 zl za czerwiec 92 a za lipiec 104 zl a podobno podwyżki niema
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie ma podwyżki prądu - oszuście
Do moderacji
Odpowiedz
2
0