UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja za prąd 70 kw na miesiąc za maj zaplacilem 80 zl za czerwiec 92 a za lipiec 104 zl a podobno podwyżki niema
Ja za prąd 70 kw na miesiąc za maj zaplacilem 80 zl za czerwiec 92 a za lipiec 104 zl a podobno podwyżki niema