Wybrany wątek opinii

Jak patrzę na tę starą fotografię to zachwycam się pięknem tego Ratusza. Moim marzeniem jest aby znalazł się jakiś sponsor aby go odbudować. Natomiast władze miasta mogłyby chociaż zrobić remont kapitalny tej fontanny i zagospodarować teren wokół niej. Parkingów w pobliżu jest sporo. Po co jeszcze tam.
pelikan (2025.08.02)
@pelikan - Sponsora to szukaj w Berlinie bo to ich są zabytki i obiekty a raczej pozostałości po nich.
(2025.08.02)
Powrót do komentarzy