UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak patrzę na tę starą fotografię to zachwycam się pięknem tego Ratusza. Moim marzeniem jest aby znalazł się jakiś sponsor aby go odbudować. Natomiast władze miasta mogłyby chociaż zrobić remont kapitalny tej fontanny i zagospodarować teren wokół niej. Parkingów w pobliżu jest sporo. Po co jeszcze tam.
pelikan