Wybrany wątek opinii
A czy Pan Prezydent Elbląga już wrócił z wakacji? Bo sztab kryzysowy świetnie daje sobie radę.
Do moderacji
Odpowiedz
17
21
A ty znowu zapomniałeś o tabletkach. Pilnuj swoich spraw, szczególnie tabletek.
Do moderacji
Odpowiedz
14
16
Ja biorę tabletki, tylko chciałem przypomnieć panu prezydentowi, żeby tež wzioł I nie zapomniał wrócić, bo woda u nas juž opada I zaraz wszyscy zpomną, że była I dalej będzie można nic nie robić, bo przecież nie ma pieniędzy... z tym brakiem pieniędzy to jest dobra sprawa - ja kiedyś sporo popijałem, a teraz nie mam pieniędzy I nie piję- nie ma tego złego.... co by nam bokiem nie wyszło' - teraz mi się powodzi jak po powodzi
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Powodzinin ale nie na urlopie - Święte słowa miasto tonkie, a prezydent na uropie, porażka!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0