Wybrany wątek opinii

A czy Pan Prezydent Elbląga już wrócił z wakacji? Bo sztab kryzysowy świetnie daje sobie radę.
(2025.08.01)
A ty znowu zapomniałeś o tabletkach. Pilnuj swoich spraw, szczególnie tabletek.
(2025.08.01)
Ja biorę tabletki, tylko chciałem przypomnieć panu prezydentowi, żeby tež wzioł I nie zapomniał wrócić, bo woda u nas juž opada I zaraz wszyscy zpomną, że była I dalej będzie można nic nie robić, bo przecież nie ma pieniędzy... z tym brakiem pieniędzy to jest dobra sprawa - ja kiedyś sporo popijałem, a teraz nie mam pieniędzy I nie piję- nie ma tego złego.... co by nam bokiem nie wyszło' - teraz mi się powodzi jak po powodzi
Powodzinin ale nie na urlopie (2025.08.01)
@Powodzinin ale nie na urlopie - Święte słowa miasto tonkie, a prezydent na uropie, porażka!
(2025.08.01)
Powrót do komentarzy