UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja biorę tabletki, tylko chciałem przypomnieć panu prezydentowi, żeby tež wzioł I nie zapomniał wrócić, bo woda u nas juž opada I zaraz wszyscy zpomną, że była I dalej będzie można nic nie robić, bo przecież nie ma pieniędzy... z tym brakiem pieniędzy to jest dobra sprawa - ja kiedyś sporo popijałem, a teraz nie mam pieniędzy I nie piję- nie ma tego złego.... co by nam bokiem nie wyszło' - teraz mi się powodzi jak po powodzi

Powodzinin ale nie na urlopie

Anuluj