Wybrany wątek opinii

Polecam odpoczynek nad plażami Bałtyku w Rosji. Czysto, tanio i super infrastruktura. Właściciele lokali są nastawieni przychylnie do klientów i nie skubią ich,
(2025.08.01)
Powrót do komentarzy