Wybrany wątek opinii
To PiSowskie i Bąkiewicza świeto. Sami zobaczcie kto i jak je święci. Wstyd. Nawet tu nie ma żadnej zgody ponad podziałami. My jako naród istniejemy tylko na papierze a w mentalności siebie sami nienawidzimy. Przykre
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
Do moderacji
Odpowiedz
8
2