UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To PiSowskie i Bąkiewicza świeto. Sami zobaczcie kto i jak je święci. Wstyd. Nawet tu nie ma żadnej zgody ponad podziałami. My jako naród istniejemy tylko na papierze a w mentalności siebie sami nienawidzimy. Przykre