UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To PiSowskie i Bąkiewicza świeto. Sami zobaczcie kto i jak je święci. Wstyd. Nawet tu nie ma żadnej zgody ponad podziałami. My jako naród istniejemy tylko na papierze a w mentalności siebie sami nienawidzimy. Przykre


Anuluj