Wybrany wątek opinii
Niestety, ale to prawda - my, Polacy świętujemy przegrane powstania. Często bezsensowne.
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
Puknij się w głowę!!!! Tu nie chodzi o przegrane powstania, tylko o upamiętnienia ludzi, którzy polegli podczas powstania!!!! Doucz się historii!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Ty doliczony historii, o której historii mówisz, o tej która w szkołach uczyła o bohaterach takich jak Dzierżyński, Świerczewski?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0