Wybrany wątek opinii

Niestety, ale to prawda - my, Polacy świętujemy przegrane powstania. Często bezsensowne.
(2025.07.31)
Puknij się w głowę!!!! Tu nie chodzi o przegrane powstania, tylko o upamiętnienia ludzi, którzy polegli podczas powstania!!!! Doucz się historii!!!!!
(2025.08.01)
Ty doliczony historii, o której historii mówisz, o tej która w szkołach uczyła o bohaterach takich jak Dzierżyński, Świerczewski?
Historyk (2025.08.03)
Powrót do komentarzy