UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Puknij się w głowę!!!! Tu nie chodzi o przegrane powstania, tylko o upamiętnienia ludzi, którzy polegli podczas powstania!!!! Doucz się historii!!!!!


Anuluj