UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Puknij się w głowę!!!! Tu nie chodzi o przegrane powstania, tylko o upamiętnienia ludzi, którzy polegli podczas powstania!!!! Doucz się historii!!!!!
Puknij się w głowę!!!! Tu nie chodzi o przegrane powstania, tylko o upamiętnienia ludzi, którzy polegli podczas powstania!!!! Doucz się historii!!!!!