Wybrany wątek opinii
A naszego nieba nie powinni bronić... Niemcy?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
"A naszego nieba nie powinni bronić... Niemcy?" - Nie powinni bronić latający pisowcy wszędzie swoimi gupimi komentarzami
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
Ty wszędzie PIS-owców widzisz, . Ty już chyba masz lekką paranoję.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
gdy nie maja argumentow i nic mądrego do powiedzenia to co, odpalaja jedyne co maja w prawie pustych łbach, nienawisc
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
tak samo jak wy z tymi Niemcami
Do moderacji
Odpowiedz
0
0