Wybrany wątek opinii

A naszego nieba nie powinni bronić... Niemcy?
(2025.07.31)
"A naszego nieba nie powinni bronić... Niemcy?" - Nie powinni bronić latający pisowcy wszędzie swoimi gupimi komentarzami
(2025.07.31)
Ty wszędzie PIS-owców widzisz, . Ty już chyba masz lekką paranoję.
(2025.07.31)
gdy nie maja argumentow i nic mądrego do powiedzenia to co, odpalaja jedyne co maja w prawie pustych łbach, nienawisc
(2025.07.31)
tak samo jak wy z tymi Niemcami
johny bee (2025.08.01)
Powrót do komentarzy