Wybrany wątek opinii
Wszyscy tylko umieją narzekać na władzę i nic więcej. Dziwię się ludziom którzy mieszkają na ulicy związku jaszczurczego ze nie poprzestawiali samochodów wiedząc że te miejsce zawsze zalewa szczególnie gdzie byli ostrzegani. Najlepiej jest mieć pretensje do władz i tylko Polacy tak potrafia
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
Dur... niu, sami się nie wybudowali, ale otrzymali od odpowiednich władz zezwolenia budowlane, więc władze ponoszą odpowiedzialność.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2