Wybrany wątek opinii

Wszyscy tylko umieją narzekać na władzę i nic więcej. Dziwię się ludziom którzy mieszkają na ulicy związku jaszczurczego ze nie poprzestawiali samochodów wiedząc że te miejsce zawsze zalewa szczególnie gdzie byli ostrzegani. Najlepiej jest mieć pretensje do władz i tylko Polacy tak potrafia
(2025.07.29)
Dur... niu, sami się nie wybudowali, ale otrzymali od odpowiednich władz zezwolenia budowlane, więc władze ponoszą odpowiedzialność.
Bezproblemowy (2025.07.29)
Powrót do komentarzy