UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy tylko umieją narzekać na władzę i nic więcej. Dziwię się ludziom którzy mieszkają na ulicy związku jaszczurczego ze nie poprzestawiali samochodów wiedząc że te miejsce zawsze zalewa szczególnie gdzie byli ostrzegani. Najlepiej jest mieć pretensje do władz i tylko Polacy tak potrafia