Wybrany wątek opinii
Cały ten samorzad z nissanem na czele powinien podac sie do dymisji i to juz w poniedziałek. Jesli nie to mieszkancy powinni jak najszybciej ich odwolac w referendum. Juz raz POgonilismy POwcow w 2013 roku uda sie to takze tym razem. Chodza sluchy ze Warszawa zbiera sie za odwolanie rafala.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Mamy dość bylejakosci - odwołaliśmy i co ? 10 lat później sami sobie ich wybraliśmy
Do moderacji
Odpowiedz
6
3