UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały ten samorzad z nissanem na czele powinien podac sie do dymisji i to juz w poniedziałek. Jesli nie to mieszkancy powinni jak najszybciej ich odwolac w referendum. Juz raz POgonilismy POwcow w 2013 roku uda sie to takze tym razem. Chodza sluchy ze Warszawa zbiera sie za odwolanie rafala.
Mamy dość bylejakosci