Wybrany wątek opinii

Co za banda pseudo polityków w komentarzach. Każdy temat sprowadzają do polityki. Zero pojęcia ale ważne żeby wypocić swoją wizję. Na wiejską się mądrzyć a nie nad klawiaturą wypisywać bzdury.
(2025.07.28)
Komuchy maja używanie.
(2025.07.28)
Teraz się nie mówi komuniści tylko pisowcy
Hipokryci z pis (2025.07.29)
Powrót do komentarzy