Wybrany wątek opinii
Co za banda pseudo polityków w komentarzach. Każdy temat sprowadzają do polityki. Zero pojęcia ale ważne żeby wypocić swoją wizję. Na wiejską się mądrzyć a nie nad klawiaturą wypisywać bzdury.
Do moderacji
Odpowiedz
20
6
Komuchy maja używanie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Do moderacji
Odpowiedz
4
0