UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za banda pseudo polityków w komentarzach. Każdy temat sprowadzają do polityki. Zero pojęcia ale ważne żeby wypocić swoją wizję. Na wiejską się mądrzyć a nie nad klawiaturą wypisywać bzdury.


Anuluj