UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za banda pseudo polityków w komentarzach. Każdy temat sprowadzają do polityki. Zero pojęcia ale ważne żeby wypocić swoją wizję. Na wiejską się mądrzyć a nie nad klawiaturą wypisywać bzdury.
Co za banda pseudo polityków w komentarzach. Każdy temat sprowadzają do polityki. Zero pojęcia ale ważne żeby wypocić swoją wizję. Na wiejską się mądrzyć a nie nad klawiaturą wypisywać bzdury.