Wybrany wątek opinii
Gdzie zbiorniki retencyjne w Elblągu ??? za Pis przygotowano teren, za PO zabrakło pieniędzy i inwestycja wstrzymana !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
Ahahahaha!!! Tak, i jeszcze pisss rozdawał kazdemu codziennie po tysiac euro. Ps. Ale sprane berety...
Do moderacji
Odpowiedz
4
2