Wybrany wątek opinii

Gdzie zbiorniki retencyjne w Elblągu ??? za Pis przygotowano teren, za PO zabrakło pieniędzy i inwestycja wstrzymana !!!!
(2025.07.28)
Ahahahaha!!! Tak, i jeszcze pisss rozdawał kazdemu codziennie po tysiac euro. Ps. Ale sprane berety...
Vvbn (2025.07.28)
Powrót do komentarzy