UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie zbiorniki retencyjne w Elblągu ??? za Pis przygotowano teren, za PO zabrakło pieniędzy i inwestycja wstrzymana !!!!


Anuluj