Wybrany wątek opinii

proszę się przespacerować ulicą toruńską gdzie jest hospicjum i dps.
(2025.07.26)
Zdaje się rok temu naprawa nawierzchni tej ulicy była jedną z propozycji i głosowałam za nią.
Medium (2025.07.27)
Powrót do komentarzy