Wybrany wątek opinii
proszę się przespacerować ulicą toruńską gdzie jest hospicjum i dps.
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
Zdaje się rok temu naprawa nawierzchni tej ulicy była jedną z propozycji i głosowałam za nią.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0