Wybrany wątek opinii

Pewnie jakiś deweloper wciśnie blok lub dwa a na dole usługi.
(2025.07.22)
I fajnie by było. W dużych miastach to norma i ładnie to wygląda i tętni życiem. A teraz na grunwaldzkiej, jedna z głównych ulic miasta a odstrasza nawet miejscowych. Baraki i rudery.
(2025.07.22)
Powrót do komentarzy