Wybrany wątek opinii
Pewnie jakiś deweloper wciśnie blok lub dwa a na dole usługi.
Do moderacji
Odpowiedz
19
17
I fajnie by było. W dużych miastach to norma i ładnie to wygląda i tętni życiem. A teraz na grunwaldzkiej, jedna z głównych ulic miasta a odstrasza nawet miejscowych. Baraki i rudery.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3